MAJway to inicjatywa gospodarcza wychodząca na przeciw oczekiwaniom Klientów związanym z szeroko rozumianym rynkiem elektromobilności. Jesteśmy otwarci na nowych partnerów, a nasze usposobienie jest bardzo elastyczne.

Zarówno w punkcie stacjonarnym jak i na witrynie internetowej oferujemy hulajnogi, rowery oraz motorowery elektryczne. Prowadzimy także Serwis oraz tematyczny kanał YouTube.

Prowadzimy rozmowy zarówno z klientami, producentami, dystrybutorami, ekspertami jak i serwisantami. Mamy dalekosiężne plany uczestniczenia w europejskim rynku pojazdów elektrycznych. Stale monitorujemy sytuacje i wdrażamy swoje pomysły.

Naszą działalność dzielimy na dwa obszary:

Po pierwsze zajmujemy się dystrybucją produktów do komunikacji napędzanych silnikami elektrycznymi. W naszej ofercie znajdują się hulajnogi, rowery oraz motorowery elektryczne.

Dostarczamy oryginalne części zamienne dla całego naszego asortymentu, a także serwisujemy lokalnie każdy ze sprzedawanych przez nas pojazdów.

Za naszą drugą i nie mniej ważną misję uważamy import hulajnóg elektrycznych bezpośrednio z fabryk na rynek polski przyczyniając się do rozwoju mikromobilności na Starym Kontynencie.

Opierając się na naszych kompetencjach importujemy produkty innowacyjne i dobre jakościowo, tak aby nasza oferta była kompletna i w pełni zadowalająca.

Naszą ofertę tworzymy w taki sposób, by jak najlepiej wpasowywać się w potrzeby naszych Klientów i zapewniać im kompleksową obsługę.