Rowery elektryczne

Najwięcej w swojej ofercie mamy rowerów typu FatBike, które można też nazwać motorowerami za sprawą dostępnych manetek gazu i rozwijanych prędkości do 50 km/h.

Rowery elektryczne już w tym momencie zawładnęły rynkiem zachodniej Europy. Nie ma się czemu dziwić… Urządzenia te posiadają wyłącznie same plusy (może w niektórych przypadkach poza ceną).

Bycie ekologicznym jeszcze nigdy nie było tak proste! Przejechanie 100 km rowerem elektrycznym to koszt rzędu 1,5 zł, w dodatku bez obciążania środowiska.

Uprawianie tego sportu to już styl życia. Coraz więcej osób decyduje się na przesiadkę z roweru tradycyjnego na rower elektryczny. Szeroka oferta tych sprzętów na rynku polskim zachęca do wybrania swojego środka codziennego transportu – roweru elektrycznego.

Zatłoczone przez samochody miasta już nie są przeszkodą w pokonywaniu codziennych dystansów do pracy, czy na uczelnie. Rozbudowane w ścieżki rowerowe aglomeracje miejskie ułatwiają korzystanie z rowerów elektrycznych. Są też rowerzyści, którzy kupują sobie taki sprzęt wyłącznie w celach rekreacyjnych.

 

 

Rowery elektryczne - sklepIdź do sklepu