Hoverboard AOVO

Nowy produkt typu Hoverboard już u nas w sklepie w promocyjnej, świątecznej cenie! Nowatorskie rozwiązania na rynku to nasza specjalność. Oferujemy w cenie produktu sprawny, polski serwis przez okres 24 miesięcy. Hoverboard AOVO posiada głośniki bluetooth oraz pilot, dzięki któremu będziemy mogli zabezpieczyć się przed niepowołanym uruchomieniem lub włączyć światełka. Urządzenie marki AOVO świetnie sprawdzi się jako prezent pod choinkę! Jesteśmy przekonani o dobrej jakości wykończenia tego sprzętu i jego wytrzymałości. Nośność wynosi do 100 kg – więc jest to pozycja kierowana również dla dorosłych. Zamieszczamy przycisk, który pozwoli Państwu przekierować się bezpośrednio do sklepu na stronę produktu. W zestawie dołączony jest pokrowiec.

Read more >

NANROBOT już w trakcie produkcji

Zamówione przez nas NANROBOTy już się produkują. Jeszcze parę tygodni i wyruszą w droge do Polski. Czkamy na dostawę, której spodziewamy się w lutym 2021. To będzie pierwsza dostawa kontenerowa NANROBOTów do Polski. Będziemy informować o jej statusie realizacji ...
Read more >

Świąteczna wyprzedaż w DPD

Zapraszamy do skorzystania ze "ŚWIĄTECZNEJ WYPRZEDAŻY" w firmie DPD. Promocja ważna do 13 grudnia. Szczegóły promocji dostępne na stronie DPD po kliknięciu na obrazek.
Read more >

Hulajnogi NANROBOT już w Polsce

Miło nam poinformować, że nasza firma podpisała Umowę dealerską z czołowym producentem hulajnóg elektrycznych firmą NANROBOT.

Jesteśmy pierwszym i póki co jedynym dystrybutorem tej marki w Polsce. Zamówiony kontener już jest w drodze. Dostawa spodziewana na początku 2021!

NANROBOT to marka premium bardzo popularna w Stanach i Europie zachodniej. Całość oferty NANROBOT można zobaczyć na stronie producenta www.nanrobot.com. 

Zapraszamy do obejrzenia recenzji hulajnogi D6+ tutaj:

Read more >

Przeprowadzka

Kupiliśmy lokal na własność!
Firma się szybko rozwija więc potrzebny był zdecydowany krok. Nowa lokalizacja MAJway od 1 listopada to ul. Krańcowa 57/U2. Jesteśmy podekscytowani, a przeprowadzka trwa. Narobiło się dużo zamieszania, ale warto. Być na swoim to zupełnie inna świadomość.
Dalej będziemy kontynuować współprace z DPD, na zasadzie punktu odbioru PickUp. Do naszego zaplecza oferowanych produktów dołączył LOVELEC – jest to czeski producent rowerów elektrycznych – bardzo się cieszymy.
Nowy lokal będzie miał większą powierzchnie ekspozycyjną, co umożliwi nam wystawienie kilku rowerów i wszystkich sprzedawanych hulajnóg. Dodatkowo dwa małe pomieszczenia – jedno będzie przeznaczone na magazynek, a drugie na nasz własny serwis.
Wstawiam zdjęcie przed generalnym odnowieniem lokalu. Po wszystkim wstawie zdjęcie uaktualnione.
Read more >

Nowy magazyn

Zapowiadany już jakiś czas temu magazyn jest gotowy i czeka na wypełnienie go towarem.
W drodze z Chin płyną do nas hulajnogi marki NANROBOT – będzie ich 120 sztuk. Jesteśmy aktualnie ich jedynym polskim dystrybutorem. Będą to modele X4, D6+ oraz LS7.
Czekamy również na 100 szt elektrycznych rowerów chińskich marki bliżej nieokreślonej. Będą to rowery MAJway edition.
Jesteśmy też, na kilka dni przed zrobieniem preorderu ok. 30 sztuk rowerów marki LOVELEC na nowy sezon.
Będzie ciekawie
Read more >

Nowe przepisy

Na ten moment wiemy, że pojazdami elektrycznymi inaczej UTO (urządzenia transportu osobistego), możemy poruszać się:

– w lesie
– po chodniku
– w parku
– poboczem drogi

Obecne przepisy są bardzo niejasne, a użytkownik pojazdu elektrycznego niezdefiniowany przez prawo.

W drodze jest nowy projekt ustawy, który zakłada:

– dopuszczalną prędkość na chodniku do 8 km/h, po ulicy do 20 km/h i scieżce rowerowej do 25 km/h
– że, urządzenia powinny mieć ograniczoną fabrycznie prędkość do 25 km/h
– oświetlenie z przodu i z tyłu
– konstrukcje nie szerszą niż 90 cm oraz nie dłuższą niż 125 cm

Czy najnowsze regulacje dojdą do skutku w tym roku, a większość pojazdów zostanie wyeliminowana z ruchu? Zobaczymy…

Na zdjeciu ja z kolegą na (jeszcze) legalnych hulajnogach.

Read more >

Ukryte menu w KUGOO G-BOOSTER

Często nasi Klienci pytają nas o możliwości zmian ustawień hulajnogi. Każda z naszych hulajnóg ma tzw. UKRYTE MENU, które pozwala na zmianę określonych parametrów. Są to tylko parametry przewidziane przez konstruktora oraz wspomagane przez sterownik hulajnogi. Poszczególne ustawienia mogą się różnić w zależności od wersji (sterownika) hulajnogi.

W sieci jest fajny filmik pokazujący znaczenie poszczególnych ustawień w KUGOO G-BOOSTER. Sami możecie zmienić parametry swojej hulajnogi. Wejście do UKRYTEGO MENU jest poprzez jednoczesne naciśnięcie przycisków + oraz – na wyświetlaczu przez co najmniej 3 sekundy.

Przyjemnego oglądania. Oto link:  https://www.youtube.com/watch?v=YjFXGap-jeQ 

Read more >

Skuter elektryczny VOLTA VM4 z dotacją

Skuter elektryczny trzykołowy VOLTA VM4 oferowany przez naszą firmę spełnia kryteria wymagane przez PFRON dotyczące uzyskania dotacji w ramach programu “Aktywny Samorząd”. Program ten pozwala uzyskanie dotacji w kwocie do 7 500 PLN przy 25% wkładzie własnym (licząc od kwoty brutto zakupu).  Zgodnie z warunkami skuter ma być: elektryczny, składany, trzy lub czterokołowy oraz z odrębną kolumną kierowniczą. Nasz VOLTA VM4 spełnia te kryteria.

Warunki, które musi spełnić osoba ubiegająca się o dofinansowanie do zakupu skutera inwalidzkiego:

 

  • znaczny stopień niepełnosprawności lub w przypadku osób do 16 roku życia – orzeczenie o niepełnosprawności
  • zatrudnienie lub nauka lub potwierdzone opinią eksperta PFRON rokowania uzyskania
    zdolności do pracy albo do podjęcia nauki w wyniku wsparcia udzielonego w programie
  • wiek do lat 18 lub wiek aktywności zawodowej lub zatrudnienie
  • dysfunkcje uniemożliwiające samodzielne poruszanie się za pomocą wózka inwalidzkiego o napędzie ręcznym

Nasza firma wspiera Klientów w procedurze ubiegania się od dofinansowane. Pomagamy wypełnić formularz (do ściągnięcia tutaj: Wniosek_C5_2019 – wzór) oraz wystawiamy faktury pro-forma wymagane przez instytucję (Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie) weryfikującą dokumenty. 

Pomagamy też w komunikacji z instytucjami przy pomocy elektronicznej platformy PFRON o nazwie SOW https://sow.pfron.org.pl/ 

Read more >