Skrytki pocztowe - wynajem od 40 zł/mc
Miejsce na paczki - wynajem od 32 zł/mc
- wynajmij już teraz online

WYNAJEM SKRYTEK POCZTOWYCH

Prezentujemy usługę MAJbox, w ramach której wynajmiesz swoją skrytkę adresową lub miejsce na regale. Kierujemy swoją ofertę do wszystkich osób prywatnych jak i funkcjonujących działalności gospodarczych.

Skrytka pocztowa

Skrytka pocztową do której możesz adresować swoją korespondencję

Dostęp online

Listy mogą być skanowane i udostępniane dla Ciebie w chmurze

Powiadomienia

Otrzymuj powiadomienia email o nowych listach

Adres

Wygodny adres do kierowania korespondencji

Wygoda

Jeżeli chciałbyś wygodnie zarządzać swoją pocztą oraz przesyłkami bez wychodzenia z domu – MAJbox będzie dla Ciebie idealnym rozwiązaniem.
komputer z chmura

Lokalizacja

Miejsce adresu będzie znajdować się w dogodnej lokalizacji w Warszawie przy ul. Cybernetyki 17 lok. U2. Twoje dokumenty i paczki zawsze trafią pod bezpieczny adres i będą traktowane z zachowaniem najwyższej dyskrecji. Nasze skrytki są pojemne, umożliwiając składowanie korespondencji o wymiarach A4 oraz małych paczek, są zabezpieczone kluczem oraz dodatkowo zamknięte w naszym biurze.
 

Dostępność

Otrzymasz zdalny dostęp do prywatnej chmury zeskanowanych listów, a o nowych zdarzeniach zostaniesz poinformowany drogą mailową. Korespondencję oraz paczki można odbierać w godzinach pracy punktu tj. 11:00 – 19:00 od poniedziałku do piątku, lub zlecić wysyłkę na podany przez klienta adres.

Oferta

W ofercie mamy 3 rodzaje wynajmu:  skrytki adresowe na listy,  miejsce w magazynie na paczki oraz  kombinację tych dwóch rodzajów najmu (skrytki oraz paczki). Dodatkowo możesz dokupić tzw. Wirtualne Biuro – czyli możliwość rejestracji Twojej firmy pod naszym adresem.

skrytka razem

Skrytki

Wynajem skrytki adresowej o rozmiarze A4 znajdującej się oddziale firmy MAJway na ulicy Cybernetyki 17 lok. U2, 02-677 Warszawa zgodnie z warunkami określonymi w Umowie najmu.

od 40 zł/msc

regal

Miejsce na paczki

Wynajem miejsca w magazynie regałowym o pojemności do 1 m3 znajdującego się w oddziale firmy MAJway przy ulicy Cybernetyki 17 lok. U2, 02-677 Warszawa zgodnie z warunkami określonymi w Umowie Najmu.

od 32 zł/msc

Skrytki+miejsce na paczki

Wynajem skrytki adresowej rozmiaru A4 oraz miejsca w magazynie regałowym o pojemności do 0,2 m3 znajdującego się w oddziale firmy MAJway przy ulicy Cybernetyki 17 lok. U2, 02-677 Warszawa zgodnie z warunkami określonymi w Umowie Najmu.

od 70 zł/mcsc

W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu:
Tel.  22 2270241
email: info@majway.pl
Zapraszamy do naszego sklepu MAJbox. W celu kompletnej aktywacji usługi konieczne jest dopełnienie kilku formalności oraz aktywowanie i przetestowanie kanałów komunikacji MAJway – Najemca. Po opłaceniu usługi nasz przedstawiciel skontaktuje się z Państwem w celu podpisania dokumentów oraz przedstawi dane dostępowe do serwisów internetowych gdzie będzie udostępniana korespondencja.