Rowery elektryczne SAVA

Jesteśmy warszawskim przedstawicielem i dystrybutorem rowerów elektrycznych SAVA. W naszym sklepie internetowym LINK istnieje możliwość zakupu świeżo złożonych rowerów tej marki. W lokalu przy ul. Cybernetyki 17/U2 poza sprzedażą oferujemy konsultacje, testowanie sprzętu przed zakupem lub wypożyczanie go na wybrany okres. 

Unikalne cechy rowerów SAVA

Rowery SAVA to lekki sprzęt dla profesjonalnych użytkowników oraz miłośników sportu kolarskiego. Rowery nacechowane są perfekcyjną linią wykończenia,ramą z włókna węglowego oraz najlepszym osprzętem na rynku w swojej klasie. W ofercie dostępne są rowery szosowe, miejskie oraz MTB. Zapraszamy do naszego sklepu internetowego oraz do lokalu w Warszawie. Sprzęt można obejrzeć, przetestować a nawet wypożyczyć przed zakupem!

Rowery sprowadzamy bezpośrednio z montowni. Możliwe są zamówienia MTO (Make-to-Order)! Możemy zmontować rower dla Ciebie w wymaganym rozmiarze, kolorze konfiguracji pod warunkiem dostępności osprzętu. 

Świetny stosunek ceny do jakości sprawił, że zdecydowaliśmy się na współprace z producentem SAVA. W swojej ofercie posiadamy dziesięć różnych modeli we wszystkich barierach cenowych – tak, aby każdy mógł znaleźć coś dla siebie. Kierujemy swój produkt do osób szukających  lekkiego i uniwersalnego roweru szosowego zarówno do codziennych przejazdów, jak i bardziej wymagających treningów oraz startów w wyścigach.

Rowery elektryczne SAVA cechują się solidnym wykonaniem. Osprzęt SHIMANO oraz baterie z ogniwami SAMSUNG gwarantują jakość i długotrwałe użytkowanie.