Bagażniki samochodowe AMOS

Działamy jako warszawski przedstawiciel i dystrybutor bagażników i akcesoriów samochodowych AMOS. W naszym sklepie internetowym LINK istnieje możliwość zakupu towarów tej marki. W lokalu przy ul.  Cybernetyki 17/U2 poza sprzedażą oferujemy konsultacje oraz wypożyczanie sprzętu na wybrany okres.

O firmie

Firma AMOS powstała w 1957 roku, a od 40 lat wytwarza szeroki asortyment produktów umożliwiających przewóz bagażu lub sprzętu sportowego samochodem osobowym lub dostawczym. Aktualnie w ramach swojego sklepu internetowego posiadamy bagażniki dachowe, boxy bagażowe, platformy rowerowe mocowane na haku samochodowym oraz akcesoria wzbogacające w/w asortyment producenta.
 
Produkty AMOS posiadają wszelkie niezbędne atesty bezpieczeństwa. Cechuje je solidna jakość i atrakcyjne ceny. AMOS przez wiele lat konsekwentnie budował pozycję krajowego lidera rynku, stale wzbogacając ofertę o nowe produkty. 

Bagażniki bazowe na dach

Bagażniki bazowe montowane na dach samochodu w różnych konfiguracjach: na dach normalny, na punkty montażowe, na relingi, na busy itd. Wykonane z profili stalowych powlekanych plastikiem lub też profili aluminiowych. Sprzedawane wraz z zabezpieczaniami oraz akcesoriami.

Bagażniki rowerowe na hak

Platformy do bezpiecznego przewozu rowerów dla aut posiadających hak holowniczy. Stalowe lub aluminiowe, na 2, 3 lub 4 rowery. Przystosowane do instalacji elektrycznej auta. Większość z bagażników jest uchylnych tzn. nie trzeba rozładowywać rowerów aby dostać się do bagażnika samachodu.

Boxy dachowe

Montowane na bagażniki bazowe. Atestowane i wytrzymałe boxy do przewozu sprzętu narciarskiego i nie tylko. Dostępne w dwóch rozmiarach (400 i 440 litrów) i trzech kolorach.

Bagażniki rowerowe na klapę tylną

Dla samochodów bez haka oraz bagażnika bazowego polecamy nowoczesne bagażniki montowane na tylną klapę samochodu. Rozwiązanie świetnie się sprawdza w samochodach SUV. Dostępne są wersje na dwa lub trzy rowery.

Uchwyty rowerowe na bagażnik bazowy

Pełna gama uchwytów rowerowych montowanych na bagażnik bazowy na dachu samochodu. Rynienkowe, belkowe stalowa oraz aluminiowe.

Uchwyty narciarskie na bagażnik bazowy

Niezależnie czy masz jedną, trzy czy pięć par nart możesz dobrać odpowiedni uchwyt narciarski. W kolorze srebrnym lub czarnym. Zawsze z zabezpieczeniem na klucz.

Akcesoria do bagażników i uchwytów

Wszystko co potrzebne aby dostosować twoje auto do podróży. Listwy z oświetleniem, specjalne uchwyty do przewozu przedmiotów gabarytowych, akcesoria elektryczne i mechaniczne, śruby, przejściówki itd.