Jak już wcześniej informowaliśmy, podpisaliśmy Umowę z firmą RentUp dotyczącą najmu długokresowego produktów dostępnych w naszym sklepie online.

Jeżeli jesteś pasjonatem nowinek technicznych i chcesz mieć nowy sprzęt co roku NIE KUPUJ, WYPOŻYCZ.

Większość naszych produktów (cena powyżej 1000 PLN) można wynająć, standardowo na okres 12 miesięcy. Cena najmu obejmuje również serwis w naszym punkcie w Warszawie wraz z udostępnieniem takiego samego lub podobnego produktu na czas naprawy! Po roku oddajesz sprzęt i odzyskujesz wpłaconą kaucję. Wszystko załatwisz online dzięki naszej partnerskiej firmie RentUp.

Właśnie uruchomiliśmy online integrację w naszym sklepie. Wystarczy, że po wybraniu interesującego Cię produktu klikniesz na baner:

System automatycznie kalkuluje wysokość raty miesięcznej netto. Jeżeli jesteś zainteresowany kliknij na „PRZEJDŹ DO OFERTY” a zostaniesz przekierowany na stronę RentUp.pl w celu podania danych własnych. Szczegółową ofertę wynajmu dostaniesz na adres e-mail niezwłocznie.

Wynajem jest bardzo korzystny zwłaszcza dla firm, brak początkowej inwestycji a raty rozłożone miesięcznie można wliczyć w koszty działalności.

ZAPRASZAMY